Oracle Jd Edwards

E-ticaret web siteniz için bir kurumsal kaynak planlama çözümü düşünüyorsanız Oracle JD Edwards’ı muhtemelen duymuşsunuzdur. Ancak JD Edwards’ın kuruluşunuz için doğru seçim olup olmadığını nasıl anlarsınız? Bu yazıda sizin için Oracle JD Edwars’ın ne olduğu, sitenizi geliştirmek için ne gibi hizmetler sunduğunu ve nasıl kullanıldığını derledik.

Oracle JD Edwards Nedir ve Ne İşe Yarar?

Oracle JD Edwards modern ve basitleştirilmiş kullanıcı deneyimi taleplerini karşılayan bir yazılımdır. Oracle JD Edwards, finans, insan kaynakları, dağıtım, tüketim malları ve üretim sektörleri için ERP uygulamaları ve araçları sağlayan bulut tabanlı bir Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümüdür.

Küçük, orta ölçekli ve büyük her tür işletme için tasarlanmıştır ve Linux, AIX, Microsoft Windows, IBM ve Oracle Mobile Platform ile uyumludur. Başlıca özelliklerinden bazıları finansal yönetim, CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), proje yönetimi, üretim, tedarik zinciri planlaması ve lojistik, raporlama ve iş zekasıdır. Bu özellikler, her türlü e-ticaret sitesinin ihtiyacıdır ve bu sebeple Linus, Oracle JD Edwards sayesinde şirketinizin daha akıllı ve hızlı çalışmasını ve dolayısıyla daha verimli olmasını sağlar.

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) nedir?

Kurumsal kaynak planlaması, kuruluşların muhasebe, tedarik zinciri, tedarik, proje yönetimi, uyumluluk ve daha fazlası dahil olmak üzere günlük iş faaliyetlerini yönetmek için kullandıkları bir yazılım paketini ifade eder. Çeşitli iş süreçlerini ve aralarındaki veri akışını birbirine bağlayan bir ERP sistemi, şirketinizin verileri için tek bir doğruluk kaynağı sağlayarak kuruluşunuzun temeli olarak işlev görür.

ERP’lerin şirketler için hayati bir önemi vardır ve şirketlerinin işlerini her yönüyle yönetmelerine yardımcı olan kapsamlı bir kurumsal çözüm sunar. Linus, detaylı ve kullanımı kolay bir ERP sunan bir yazılım olan Oracle JD Edwars’ı müşterilerinin kullanımına sunarak iş süreçlerindeki hakimiyetinizi artırır.

Neden JD Edwars Kullanmalısınız?

JD Edwards, çalışanların çok sayıda işi aynı anda hallettiği, tüm iş sürecini görünür kılmayı gerektiren birden fazla sorumluluğu olan kişilerin talep odaklı ortamları için tasarlanmıştır. Örneğin, bir süreci yöneten bir çalışanın sipariş alması, krediyi kontrol etmesi ve faturaları onaylaması gerekebilir. Tek, entegre bir veritabanına sahip olmak, hızlı bir şekilde bilinçli kararlar vermeleri için en son bilgilere sahip olmalarını sağlar. Linus sayesinde rahatlıkla işinize entegre edebileceğiniz JD Edwards’ın faydalarını sıraladık.

Esnek ve Ölçeklenebilir

Esnek ve ölçeklenebilir bir çözüm olan JD Edwards, temelindeki mimarisi sayesinde işinizle birlikte büyüyebilir. Size veritabanı, işletim sistemleri ve donanım seçenekleri sunarak BT çözümünüzü iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde oluşturmanıza ve genişletmenize olanak tanır.

Karı ve Üretkenliği Artırır

Linus sayesinde tüm özelliklerinden yararlanıyorsanız JD Edwards, iş süreci akışlarını iyileştirmeye yardımcı olmak için özelleştirmeyi sağlayarak çalışan üretkenliğini artırır ve işletme giderlerini azaltabilir ve karlılığı artırabilir.

Düzenli Güncellemeler ve Yükseltmeler

Oracle, çok çeşitli iş gereksinimlerini daha iyi karşılamak için JD Edwards’ı sürekli olarak geliştirmektedir. JD Edwards, kullanıcılarının ihtiyaçlarına düzenli güncellemeler ve yükseltmelerle yanıt vererek rekabet gücünü koruyor.

Hareketlilik

JD Edwards mobil kurumsal uygulama yazılımları portföyünü 85’ten fazla kullanıma hazır mobil uygulama yazılımını içerecek şekilde genişletmiştir. Bu uygulamalar hem iOS hem de Android ile uyumludur ve masaüstü uygulamasının kullanıcısı için ücretsizdir. Böylece işinizle ilgili her detayı her an her yerde kontrol edebilir ve yönetebilirsiniz.

Oracle JD Edwards Nasıl Kullanılır?

Araştırmanızı yaptıktan ve kuruluşunuz için doğru yazılımın JD Edwards olduğuna karar verdikten sonra bir sonraki adım onu ​​kurmaktır. Yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, JD Edwards deneyimi olan bir BT danışmanıyla ortak olmak önemlidir. Doğru ortak, yalnızca yazılımınızı uygulamanıza yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda çalışanlarınızın da sisteme hızlı bir şekilde entegre olmasını sağlar. Linus’taki üst düzey JD Edwards danışmanlarımız, uygulamadan optimizasyona kadar her tür projede yardımcı olmak için ihtiyacınız olan uzmanlığa sahiptir. Daha fazlasını öğrenmek ve kurulum için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.