Linus Teknoloji Hakkında

Nitelikli Kadromuz ile özelleştirilmiş yazılım ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.

Linus Teknoloji

Size özel özgün ve modern arayüz, hızlı, esnek, güvenli ve stabil yazılımımız ile birlikte online mağazanızı büyütüyoruz

İşinize İşimiz Gibi Yaklaşıyoruz!

Sizin işiniz bizim işimiz ayrımı yapmıyoruz, tek düşüncemiz mutlu portreler oluşturabilmek.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz ile size sıcakkanlı hizmet sağlıyoruz. Linus teknoloji olarak işte tam olarak bunu seviyoruz.

Sizi Sizden Daha İyi Tanımaya Özen Gösteriyoruz!

Evet, bu sayede bize emanet ettiğiniz işinizi sevgiyle karşılıyor daha profesyonel sonuçlar elde etmesini sağlıyoruz.

Sizin İçin Hep Buradayız!

Sizin için hep buradayız çünkü biz işini seven bir ekibiz. Tek ideolojimiz "Geçmişe Sadakat | Geleceğe Liyakat"

Linus Teknoloji, 2000 yılında kurulan ve E- ticaret Sistemleri, Pazar Yeri Entegrasyonu, Dijital Dönüşüm, Mobil Uygulama, Oracle Fusion, Oracle JD Edwards alanlarında hizmet veren son derece güvenilir bir yazılım şirketidir. İş ortaklarının pazar payını artırmayı hedefleyen Linus Teknoloji, bu alanda yaptığı başarılı çalışmalar ile sektörde en dikkat çeken teknoloji şirketlerinin de başında gelmektedir.

Linus Teknoloji, sahip olduğu güçlü altyapı sistemleri ile iş ortaklarına dünyanın her yerinden ticaret yapma imkanı sunmaktadır. Bu durum ise; işletmelerin rahatça müşteri penetrasyonu yapabilmelerini ve dolayısıyla da  işletmelerin pazar paylarını kısa zamanda artırmaları sağlayan çok önemli bir sektörel avantaj sayılmaktadır.

Öncelikli İlkemiz; “Müşteri Memnuniyeti”

İşini e-ticarete taşımak isteyen firma sahiplerinin en güvenilir adresi olan Linus Teknoloji, tüm çalışmalarında; “müşteri memnuniyeti” esasını gözeterek ilerlemektedir. Müşteri istek, öneri ve taleplerine en hızlı şekilde çözüm bulmayı amaçlayan, ayrıca bu alanda güvenilir referansları olan Linus Teknoloji, kendi alanında son derece uzman çok büyük bir kadro ile çalışmaktadır.

Felsefemiz: “Geçmişe Sadakat, Geleceğe Liyakat”

“Geçmişe Sadakat, Geleceğe Liyakat” felsefesi ile hizmet veren ve arkasında mutlu bir çok iş ortağı bırakan Linus Teknoloji, e-ticaret alanında etkili bir giriş yapmayı hedefleyen yeni müşterilerine de yılların birikimini eksiksiz olarak aktarmaya hazırdır. İşletme ölçeğine bakmadan yani; işletme ayırt etmeden her hacimde işletme ile çalışmaya hazır olan Linus Teknoloji, iş ortaklarının kendi pazarlarında daha emin adımlarla büyümesini ve pazarda daha kolay rekabet etmesini sağlamayı da amaç edinmiştir.

Alanında Uzman Bir Ekip

Tüm dünyanın etkisi altında olduğu pandemi süreci, internet alışverişlerinin daha fazla önem kazanmasını ve bu sayede e-ticarete verilen öneminde artmasını sağlamıştır. İşte Linus Teknoloji ise; e-ticaret alanında hızlı ve kendinden emin adımlarla ilerlemek isteyen, firmalara verdiği kaliteli hizmetiyle her dönem olduğu gibi şimdi de Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret firması olmayı başarmıştır.

Bizim için En Önemlisi: Ar-ge

Linus Teknoloji bünyesinde bulunan alanında uzman ar-ge ekibi, detaylı veri analizleri yapmakta ve pazarı, iş ortağının pazar payını da detaylı bir şekilde araştırarak son derece sağlam temellere kurulmuş bir altyapı ile işe başlamaktadır. Bu deneyimli ekip ve ardından gelen başarı ise, küçük ölçekli işletmelerde dahi kısa zamanda gözle görülür bir büyüme sağlamaktadır.

Müşteri Penetrasyonu demek; Artan Satışlar ve Beraberinde Artan Pazar Payı Demek

İnternet çağında yaşadığımız bu dönemde yapılan araştırmalar göstermektedir ki; 2018 yılından 2019 yılına göre e- ticaret pazar payı %39 büyüme göstermiş ve e-ticaret günümüzde daha da önemli bir hale gelmiştir. İşte, tam da bu sebeple alanının en güvenilir firması olan Linus Teknoloji ile çalışmak ve Linus Teknoloji’nin sektörel deneyimlerine firmanızı emanet etmek, son derece doğru bir karar olacaktır. E-ticaret, ticaretinizi dünyanın hemen hemen her yerine ulaştırmanızı sağlamanın en kolay yoludur. Size; güvenilir, yenilikçi, kendinden emin bir çalışma altyapısı ile firmanızın hacmini büyütme imkanını sunan Linus Teknoloji, bu sayede sayısız müşteriye ulaşmanızı sağlayacak ve kısa zamanda işletmenizin satış hacmini de olumlu yönde etkileyecektir.

“E-ticaret” Dendiğinde Başarının Adresi: Linus Teknoloji

Referanslar ve mutlu iş ortakları göz önüne alındığında da açıkça söylenebilir ki; işletmenizi Linus Teknoloji’ye emanet etmek ve bu uzun yolda Linus Teknoloji ile kol kola yürümek, siz değerli yatırımcıların vereceği en doğru karardır. Çünkü Linus teknoloji, çalışmalarının merkezine müşteriyi alan Türkiye’nin en yenilikçi ve en güvenilir e-ticaret şirketidir.

Linus Teknoloji'de Kariyer

Sürekli büyüyen ekibimize katılmak ister misiniz?