E-ticaret Sistemleri

Size özel özgün ve modern arayüz, hızlı, esnek, güvenli ve stabil yazılımımız ile birlikte online mağazanızı büyütüyoruz.

E-ticaret Sistemleri ve Türleri

Linus Teknoloji, deneyimlerine güvenerek bir çok e-ticaret türü üzerinde araştırmalar yapmaktadır ve iş ortaklarına tam da bu noktada avantajlı e-ticaret seçenekleri sunmaktadır. Öyle ki bunlardan bazıları;

  • Şirketler Arası (B2B- Business To Business) E-Ticaret
  • Şirket-Tüketici (B2C- Business to Customer) Arası E-Ticaret

Burada önemli olan; iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını ve taleplerini doğru anlamaktır. Daha sonra ise, iş ortaklarımıza dijitalleşme yolunda uygun e-ticaret sisteminin entegrasyonunu hazırlamak ve nihai amacımız olan satış, penetrasyon oranını arttırmaktır.

E-ticaret Sistemlerinin İhtiyaçlarını Anlamak İçin İhtiyacınız Olan Uzman Ekip: Linus Teknoloji’de

E-ticaret sistemleri, doğru ve güvenilir sistemler üzerine entegre edilmelidir ki; sistemler sorunsuz çalışabilsin, müşteri ziyaretleri kalıcı hale gelebilsin. Linus Teknoloji, yıllara dayanan tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile bu konuda son derece hassas davranmaktadır. Öyle ki, e-ticaret sisteminin temel ihtiyaçlarından olan; “Domain Seçimi”, “Sunucu”, “Ödeme Yöntemleri”, “Web Sitesi Tasarımı” ve “Güvenilirlik” adımlarında tüm titizliği ile iş ortaklarını memnun edecek çalışmalar yapmaktadır. Hal böyle olunca da, satış oranları kısa zamanda olumlu yönde değişimler gösterecek ve işletmeniz çok kısa bir sürede karlılığını arttıracaktır.

Peki E-ticaret Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Her şeyden önce e-ticaret sistemlerini kullanıyor olmanız, firmanızın geleneksel ticaretten sıyrılıp son derece modern bir ruha bürünmesini sağlamaktadır. Ayrıca e-ticaret sistemlerine geçişin sunduğu bir diğer önemli avantaj ise; ürünlerinizi günün her saatinde müşteri ile buluşturabilme imkanınızın olmasıdır. Bu avantajların bazılarını (müşteri ve satıcı açısından) birkaç maddede özetlemek gerekirse;

  • E-ticaret, müşteri açısından; fiyat kıyaslaması yapabilme imkanı sunmaktadır.
  • Ayrıca e-ticaret sayfalarında bulunan müşteri yorumları, son kullanıcıların daha bilinçli alışveriş yapmasına da olanak sağlamaktadır. Ne istediğini ve ne alacağını bilen müşteriler ise; günün sonunda satıcıya da büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü bu sayede işletmenizin de iade oranları düşecek ve müşteriler günün sonunda yaptıkları alışverişten son derece memnun kalacaklardır.
  • Satıcı açısından bakıldığında ise e-ticaret üzerinden satış yapmak, satıcının ürünü pazarlamasında, ürün hakkında daha detaylı bilgi vermesinde de son derece önemlidir.
  • Ayrıca e-ticaret üzerinden satış yapmanın satıcıya sunduğu bir diğer avantaj ise; iletişim masraflarının düşmesi, temel satış maliyetlerinin düşmesi, her şeyden de önemlisi; marka bilinilirliğini artırabilmeyi sağlamasıdır..

E-Ticaret Sistemleri ile Satın Almanın Tüm Süreçleri Daha Kolay

Linus Teknoloji Şirketi’nin iş ortaklarına sunduğu e-ticaret uygulamasının işletmenin kolay büyüyebilmesi açısından çok büyük bir katkısı vardır. Çünkü e-ticaret, geleneksel ticaretinizin globelleşmesini ve bu sayede de ticaretinizin dünyanın her yerinden ulaşılabilir olmasını sağlamaktadır. Ayrıca basit entegrasyonlar ile ürün varyantları yapabilmenizi sağlayan e-ticaret sistemleri, bu sayede de ürünlerinizi son kullanıcı ile çok kısa zamanda  buluşturmanıza imkan vermektedir. Linus Teknoloji, tüm bu süreçleri yürütürken iş ortaklarının tüm heyecanına ortak olmakta ve bu sayede işletmelerin büyümesini sağlamaktadır.

Sevgiyle E-ticaret

E-ticareti sevgiyle üretiyoruz. Bu da size yüksek satış hacmi getiriyor!

Yüksek Tempo

Hayır, tempolu çalışmıyoruz. Ürettiğimiz yazılım çok yüksek düzeyde performans ve tempo gösteriyor!

Dünyaya Açılıyoruz!

Artık dünyaya açılmak, yeni müşteriler bulmak ve onlara satış yapmak için mükemmel bir yazılıma sahip olabilirsiniz!

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.