Pazaryeri Entegrasyonu

Sisteminizi Hepsiburada, N11, Amazon ve diğer pazar yerleri ile entegre çalışır hale getiriyoruz.

E-ticaret, içinde bulunduğumuz teknoloji çağıyla beraber geleneksel ticarete oranla her geçen gün biraz daha fazla büyümektedir. Linus Teknoloji ise, geleneksel ticaretten e-ticarete geçiş yapıp, müşteri portföylerini büyütmeyi amaçlayan iş ortakları ile beraber alanında uzman kadrosununda bilgi ve birikimi ile bu yolda güvenilir adımlarla ilerlemektedir. İşte bu yolculuğu en zahmetsiz ve verimli şekilde yapmanın yolu ise; Linus Teknoloji ile işletmenize Pazar yeri Entegrasyonu sağlanmasından geçmektedir.

Linus Teknoloji ile Pazar Yeri Entegrasyonu Yapmak Çok Akıllıca

Peki, Pazaryeri Entegrasyonu nedir?
Bilindiği gibi internet üzerinde satış yapan bir işletmenin farklı farklı yerlerde ürünleri ve hizmetleri satılmaktadır. Pazaryeri Entegrasyonu ise; bu farklı pazaryerleri arasındaki iletişimi sağlayan ve bu mecralar arasında doğru veri alışverişi yapan yazılımların sunduğu dijital bir hizmet olarak tanımlanabilir. Özetle; Pazaryeri Entegrasyonu; internet üzerinden satış yapan işletmelerin ürünlerinde tek bir hamle ile ürünlerin tamamında eş zamanlı değişiklik yapılabilmesidir.

Pazaryeri Entegrasyonu ile Vakitten ve İş Gücünden Tasarruf Edin!

Pazaryeri Entegrasyonu yapmak; öncelikle işletmelerin vakitten, en önemlisi de iş gücünden tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Bilindiği gibi Linus Teknoloji, geleneksel ticaretten e-ticarete ve mobil e-ticarete geçen firmalara hızlı bir büyüme imkanı sağlamaktadır. Bu hızlı büyümenin ise kontrollü bir şekilde gerçekleşmesi için en doğru adım; işletmenize kısa zamanda Pazaryeri Entegrasyonu yapılması olacaktır. Bu sayede müşteri iletişim sürelerinde dahi ciddi kısalmalar söz konusu olabilmekte ve satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyeti başarı ile devam etmektedir.

Hızlı Ürün Ekleme ve Tüm Sitelerde Bilinirlik

Linus Teknoloji’nin e-ticaret paketlerindeki en iddialı hizmetlerinden biri olan Pazaryeri Entegrasyonu, işletmelere tüm sanal vitrinlerine aynı anda ürün yükleme imkanı sağlamaktadır. Bu avantaj ise, işletmelere daha çok müşteriye ulaşma imkanı sunmaktadır.

N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Trendyol….

Linus teknoloji tarafından kısa zamanda işletmenize uygulayabileceğiniz Pazaryeri Entegrasyonu ile yukarıda bahsedilen tüm e-ticaret siteleri, son derece avantajlı olduğunuz alanlardan olacaktır. Linus Teknoloji tarafından yapılan bu entegrasyon sayesinde, işletmelere hem pazarda daha kolay ve rekabetçi bir yol izlenilmesi sağlanmakta, hem de satış-operasyonun tüm süreçleri tek bir ekrandan yürütme fırsatı sağlanmaktadır.

Tüketici Alışkanlıkları Göz Önünde Bulundurulmalı

Bilindiği üzere içinde bulunduğumuz çağ, tam anlamıyla teknoloji çağı. Bu çağda alıcı ile satıcının en fazla buluştuğu yer olan sanal pazar yerleri, işletmelerin büyümesi için belki de en önemli faktör. Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekirse; bir tarafta sadece kendi web sitesi üzerinden ürün satmayı düşünen bir tedarikçi düşünelim. Diğer tarafta ise; her gün milyonlarca ziyaret alan N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon ve Trendyol gibi büyük pazar yerlerini düşünelim. Web sitenizin ziyaretlerin bu büyük siteler ile yarışamayacağı aşikar, değil mi? İşte Linus Teknoloji Şirketi’ne web sitenize yaptıracağınız Pazaryeri Entegrasyonu ile sizlerde kolayca ziyaretçi trafiğinizi arttırabilirsiniz Unutulmamalıdır ki; satın almada en önemli faktör müşteridir. Müşteri ve satın alma hareketini sağlayan müşteri alışkanlıkları, tüm süreçte kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır.

Pazaryeri Entegrasyonun İşletmelere Sağladığı Diğer Avantajlar

Pazaryeri Entegrasyonu, işletmelere pek çok alanda kolaylık sağlamaktadır.  Linus Teknoloji, satış işlemi kadar satış- operasyonun da önemli olduğu bu digital pazarda yıllara dayanan bilgi birikimi ile iş ortaklarına tüm süreçlerde özenle destek olmaktadır. Pazaryeri Entegrasyonunun işletmelere sağladığı bazı avantajlardan ayrıca bahsetmek gerekirse;

  • Fatura kesme,
  • Kargo bilgi fişi yazdırma,
  • Detaylı stok takibi yapma,
  • Sipariş, sipariş süreci ve ödeme alma gibi işlemler bu avantajların sadece bir kaçıdır.

 

Pazaryerinde Başarı

Pazaryerinde başarılı olmak artık çok daha kolay. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

Pazaryerinde Yüksek Satış Rakamları

Pazaryerinde hem entegrasyon hem optimizasyon Linus Teknoloji ile başlar.

Tek Tıkla Her Yerde

Evet, tek tıkla her yerde olabilirsiniz. Sadece bunu istemeniz yeterli!

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.