Oracle Fusion

Oracle Fusion Applications (OFA), Oracle Corporation’ın kurumsal kaynak planlama yazılım uygulamalarıdır. Uygulamalar, finansal yönetim, insan sermayesi yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, satın alma, yönetişim, öğrenci yönetimi ve proje portföyü dahil olmak üzere çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Linus’un sunduğu Oracle Fusion hizmeti sayesinde modern donanım ve yazılımdan tümüyle faydalanarak BT verimliliğini en yüksek düzeye çıkarabilirsiniz. O halde Oracle Fusion’un ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl faydalanabileceğinizi bu metni okuyarak öğrenebilirsiniz.

Oracle Fusion Nedir?

En son teknolojiyi kullanan ve Oracle’ın müşterilerinden toplanan en iyi uygulamaları bir araya getiren Oracle Fusion Applications, işletmelerin yenilik yapma, çalışma ve teknolojiyi benimseme şekli için yeni bir standart sağlayan %100 açık standartlara dayalı iş uygulamaları paketidir. Eksiksiz bir modüler, hizmet etkin kurumsal uygulama yazılımları paketi olarak sunulan Oracle Fusion Applications, işi yeni bir performans düzeyine taşımak için Oracle’ın Applications Unlimited portföyüyle birlikte çalışır. İster bir modül, ister bir ürün ailesi veya tüm paket olsun Oracle, işletmelere Oracle Fusion Applications’ın öncülüğünü yaptığı tüm ilerlemeleri, bireysel iş taleplerine uygun bir hızda sunar.

Oracle Fusion Uygulamaları en iyi şu şekilde açıklanabilir;

 • Açık standartlara dayalı bir platform üzerine inşa edilmiştir.
 • En iyi uygulamalara dayalı iş süreçlerini geliştirir.
 • Sahip olduğu çeşitli seçeneklerle BT ihtiyaçlarınıza bütüncül bir yaklaşım sunar.
 • Öncelikli olarak güvenliğinizi sağlar.

Linus Teknoloji, Oracle Fusion’u e-ticaret sitenize entegre ederek işletmenizin BT verimliğini maksimize eder.

Oracle Fusion Ne İşe Yarar?

Oracle Fusion Applications, kullanıcı deneyimini ve üretkenliği optimize etmek için pek çok uygulama seçeneği sunar. Oracle Fusion Applications kullanıcı ara yüzü, büyük üretkenlik kazanımlarıyla sonuçlanan uygulama yazılımlarının müşteri odaklı, sezgisel tasarımını kolaylaştırır. Tüm bu uygulamalar sayesinde işinizle ilgili tüm BT ihtiyaçlarınızı Oracle Fusion üzerinden giderebilirsiniz.

Oracle Fusion’un sunduğu uygulamalar sayesinde yapabilecekleriniz;

 • Birden çok modda, cihazda ve kanalda BT ihtiyaçlarınızı yönetebilirsiniz.
 • Bireysel ve grup kullanımı sayesinde iş verimliliğini artırırsınız.
 • Sosyal ve işbirliğine dayalı bir çalışma alanı için yerleşik sosyal bilgi işlem sunar
 • Rol tabanlı panolari iş ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz.
 • Uygulamalar genelinde görev listeleri sağlayan birleşik iş listeleri oluşturabilirsiniz.
 • Kılavuzlu İş Süreçleri kılavuzları oluşturarak işyerindeki organizasyonu geliştirebilirsiniz.
 • Bir görevi tamamlamak için gerekli bilgileri sağlayan analiz yöntemlerini oluşturabilirsiniz.
 • İlgili verileri kolayca bulmak ve bunlar üzerinde işlem yapmak için kusursuz bir arama deneyimi sağlayan Oracle Fusion Applications Search’ü kullanabilirsiniz.
 • Geçmiş detaylarını kaydedebilir ve anahtar kelimelerle arayabilirsiniz.

Bu özelliklerin hepsini sunan Oracle Fusion, e-ticaret web sitenizin donanım ve yazılımını her an güncel tutar. Linus Oracle Fusion’u efektif bir şekilde kullanmanızı ve böylece web sitenize atik ve akıllı iş uygulama yazılımları oluşturmayı ve çalıştırmayı sağlar.

Oracle Fusion’un Veri Modeli ve İş Mantığı Tasarımı

Oracle Fusion’un veri modeli web sitenize esnek bir yapı kazandırır. Referans veri kümeleri, iş birimlerinin referans verileri paylaşmasını sağlar. İşlem verileri, iş birimleri tarafından yönetilir veya şeritlenir. Her bir iş birimine kod setleri atayabilirsiniz. Her iş birimi için referans verilerinin kopyalanmasına gerek yoktur.

Oracle Fusion Applications, iş süreçlerinin sınırlarını aşmak için esnek hiyerarşiler sunan bir ağaç modeli kullanır. Aynı zamanda iş kolu süreçlerini daha verimli şekilde tanımlar. Ağaç yapısı veri modelindedir ve doğrudan Java iş mantığında kullanılır.

Tüm araçların erişebildiği birleşik bir meta veri deposu, teknoloji yığınındaki tüm bileşenler için tutarlılık sağlar ve yükseltmelerdeki değişiklikleri korumanıza olanak tanır. Aynı zamanda verilerinizin güvenliğinden de emin olur.

Oracle Fusion Applications ayrıca bir iş süreci tasarımı ortaya çıkarır. Böylece onay yönetimi akışları, bireysel iş akışları, Oracle Business Process Management Worklist (Oracle İş Süreci Yönetimi), iş kuralları, aktivite kılavuzları ve süreç yapılandırma özelleştirme araçları bulunur.

Bu iş tasarımları, işlemsel ve süreç sistemlerindeki değişikliklere analitiği uyarlamanızı sağlayan operasyonel analiz, durum analizi, analitik gösterge panoları oluşturmayı, birleşik analitik tanımlar ve hesaplamalar yapmayı, veri madenciliğine dayalı satış tahmini ve trend oluşturma, raporlamayı (baskı için tasarlanmış mükemmel piksel raporları) ve tüm bilgilerinizi ortak bir havuzda saklamayı sağlar.

Oracle Fusion’u işinize entegre etmenizi sağlayan Linus, e-ticaret siteniz için mükemmel bir veri modeli ve iş mantığı tasarımı oluşturur ve tüm bu özellikleri rahatça kontrol etmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.