Mobil Uygulama

Size özel özgün ve modern arayüz, hızlı, esnek, güvenli ve stabil yazılımımız ile birlikte online mağazanızı büyütüyoruz.

E-ticaret ve mobil uygulamanın özdeşleştiği bir dünyada yaşıyoruz artık İnsanlar bir ürün seçimi yaparken mutlaka internetten yani mobil uygulamalardan yararlanıyor. Eğer bugün mobil pazaryerinde bir uygulamanız yoksa işletmenizin fişini çoktan çekmişsiniz demektir. Özetle e-ticaret; mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Günümüzde e-ticaretin gelişimine bakıldığında öngörülenden çok daha hızlı bir gelişme gösterdiği aşikardır. İşte bu gelişme ise, e-ticaretin sadece web arayüzlerden değil, aynı zamanda mobil uygulamalarda da kullanımını artırmıştır.

Yapılan Araştırmalara Göre Mobil Uygulamalar Daha Çok Rağbet Görüyor

Yapılan sektörel ve araştırmalar göstermektedir ki; mobil uygulamalar web sayfaları üzerinden yapılan online alışveriş  uygulamalarına oranla çok daha fazla tercih edilmektedir. Bunun en belirgin nedeni ise; mobil uygulamalara ulaşımın daha kolay olması ve mobil uygulamaların daha yalın tasarlanmış olmasındandır. Linus Teknoloji, tam da bu noktada iş ortaklarına e-ticarete geçişten sonra gerekli en önemli adım sayılabilecek mobil uygulama konusunda da uzman ekiplerince ve onlarca yıllık deneyimi ve tüm gücü ile destek olmaktadır.

Zaman ve Mekan Ayırt Etmeden Alışveriş Yapabilme İmkanı

Mobil uygulamalar, aslında işletmeler ile son kullanıcılar arasında kurulan çok güçlü bağlardır. Çünkü; mobil uygulamalar zaman ve mekan ayırt etmeden son kullanıcıya her yerden ve rahat bir erişim imkanı sağlamaktadır. Yani Linus Teknoloji adeta, iş ortaklarına sunduğu mobil uygulama imkanı ile perakende müşterinin cebinde işletmelerini taşıma imkanı sunmaktadır. İşte, sadece bu açıdan bakıldığında bile, mobil uygulamaların kullanımı e-ticarette son derece önemli bir adım sayılmaktadır.

Mobil Uygulamalar ile Müşteri Portföylerinizi Büyütebilirsiniz!

Dijital dünyada e-ticaret ve mobil e-ticaret, aslında birbirine çok yakın gibi görünse de müşteri portföyleri ve müşteri ulaşılabilirliği açısından son derece farklı mecralardır. Sadece mobil uygulamaları kullanan müşteri çoğunluğu düşünüldüğünde, mobil e-ticaret sistemleri ve uygulamaları kurulmuş olması işletmenin müşteri portföyünü büyütmesi açısından son derece önemlidir. İşte Linus Teknoloji ise, bu  noktada iş ortaklarına tüm bilgi ve birikimi ile yardımcı olmaktadır.

Mobil Uygulamalar Üzerinden Bildirim Göndererek Müşterilerle Sürekli Etkileşim Sağlamak Mümkün

Günümüzde son kullanıcıların cep telefonuna ne kadar aktif kullandığı ve sürekli diğer kullanıcılarla etkileşim halinde oldukları göz önüne alındığında mobil uygulamalar üzerinden yollanan bildirimler marka bilinirliğini artırmada ve reklam, kampanya gibi pazarlama stratejilerini müşterilere en kolay yoldan ulaştırmada son derece önemlidir.  Ayrıca mobil uygulamalar sayesinde, müşterilerin doğum günlerini kutlama bildirimleri yollamaları ya da kişiye özel kampanyalar yapıp müşteriler ile bağ kurmaları açısından da son derece önemlidir. İşte Linus Teknoloji, dijital dönüşümde karşılaşılabilecek tüm bu detaylar boyunca iş ortaklarına bilgi ve birikimi ile yardımcı olacak ve iş ortaklarının işletmeleri kısa zamanda büyütmelerini sağlayacaktır.

Doğru E-ticaret Paketini Seçmek Son Derece Önemli

GSM operatörlerinin sunduğu avantajlı kampanyalar dolayısıyla, hemen hemen her kullanıcının akıllı bir telefona sahip olduğu düşünüldüğünde; doğru e-ticaret paketi ve mobil uygulama seçeneği seçimiyle bu kullanıcıların birçoğuna da ulaşmak mümkün olmaktadır. Yani; doğru bir e-ticaret paketi ile mobil uygulamanızla hem iOS, hem de Android uygulama mağazalarında yerinizi alabilir, bu sayede müşteri penetrasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Müşteri Deneyimi Analizi

Mobil e ticaret sistemindeki en önemli avantajlardan bir diğeri ise uygulama üzerinden müşteri deneyimleri takibi yapmanın son derece kolay olmasıdır. Bu sayede müşteri deneyimlerini ve tercihlerini rahatlıkla raporlayabilir, doğru noktalara değinerek kısa zamanda önemli aksiyonlar alabilirsiniz. İşte Linus Teknoloji, tüm bu gelişim sürecinin her adımında bütün bilgi ve birikimi ile size yol göstermek ve bu yolda beraber yürüyebilmek için heyecanla sizleri beklemektedir.

 

İşinize Odaklanıyoruz

Biz işini severek yapan bir ekibiz. Mobil uygulama için tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılayabiliriz!

Ekip Çalışması

Ekibimiz asla işinizi yarım bırakmadan tüm performansı ile çalışıyor! Bu da size inanılmaz geri dönüşüm sağlıyor!

Araştırma ve Analiz

İşinize en uygun mobil uygulama hizmetini başlatabilmek için sektör ve rakip gibi analizleri yapıyor sizin içi en iyi seçeneği seçiyoruz.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.