E-Fatura ve E-İrsaliye Entegrasyonları

E-fatura, E-irsaliye entegrasyonları ile şirketinizin dijitalleşmesine yardımcı oluyoruz.

Linus Teknoloji, geleneksel yapısından sıyrılıp, e-ticaret ve mobil e-ticarete geçiş yapmayı amaçlayan iş ortakları için pek çok alanda olduğu gibi E-fatura ve E-irsaliye Entegrasyonları konusunda da hizmet vermektedir. Bu hizmetler; hem işletmelerin daha modern bir yapı üzerine kurulmasına, hem de işletme sistemlerinin daha kolay yönetilebilir olmasını sağlamaktadır. Çünkü Linus Teknoloji, alanında uzman büyük bir ekip ile pek çok defa iş ortakları için tüm bu zorlu süreçleri en zahmetsiz şekilde yönetebilmiş ve bu konuda güvenilir referanslar edinmiştir.

E-fatura ve E-irsaliye Kullanmanın Avantajları

Bilindiği üzere, işletmelerin karlılık oranlarının artması ve hızlı büyüme sağlamalarıiçin her şeyden önce maliyetlerini düşürmeleri gerekmektedir. Düşük maliyetler ile yapılan ticaret, kâr oranı düşük olsa bile işletmelere pazarda rakipleriyle daha kolay rekabet edebilme imkanı vermektedir. İşte E-fatura ve E-irsaliye kullanmanın işletmelere sağladığı en büyük avantaj tam da bu detayı desteklemektedir. Çünkü E-fatura ve E-irsaliye sistemine geçmek, bu belgelerin elektronik ortamlarda düzenlenmelerinden dolayı; zarf, kağıt, mürekkep gibi temel sarf malzemelerin maliyetini neredeyse sıfıra düşürmektedir. Ayrıca dijital ortamda düzenlenen E-fatura ve E-irsaliye sistemlerinin sunduğu bir diğer avantaj ise; bu belgeleri dijital ortamda düzenlemenin işletmelerin iş yükünü düşürüyor olmalarıdır. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında ise; Linus Teknoloji tarafından işletmenize yapılacak olan E-fatura ve E-irsaliye Entegrasyonlari büyük avantaj sağlamaktadır. 

Faturalama Süreçleri Hızlanır, Ödemeler Daha Hızlı Gelir

E-fatura ve E-irsaliyelerin işletmelere sunduğu bir diğer önemli avantaj ise; bu belgelerin tek bir tuşla düzenlenebilir olmalarıdır. Ayrıca tek bir tuşla düzenlenen bu belgeler, muhataplarına da basit elektronik iletilerle hızlıca iletilmektedir. Bu sayede matbu faturalama süreçlerini uzatan, kargo süreçlerinden de muaf kalınabilmektedir. Neticede ise, faturalar muhataplarına çok daha kısa sürede ulaşmakta ve daha erken ödeme alınabilmektedir. 

Fatura ve İrsaliye Kaybetmeye Son…

E-fatura ve E-irsaliyelerin dijital ortamda arşivlenmesi, bu belgelerin kargoda ya da herhangi bir süreçte kaybolmasını da engellemektedir. Ayrıca yine bu arşivlerin dijital ortamda tutulması, çok daha rahat ulaşılabilir olmalarını sağlamaktadır.

Çevre dostu Olmanızın En Kolay Yolu: E-fatura ve E-irsaliye Entegrasyonları

Dijital ortamda kesilen e-fatura ve e-irsaliye sistemlerinin sunduğu belkide en önemli avantaj; işletmenizin doğayla dost olabilmesini sağlamaktır. Kağıt sarfiyatının neredeyse sıfıra düştüğü E-fatura ve E-irsaliye hizmetleri, bu sebeple kesilen ağaç sayısının da önüne geçmektedir.

Ayrıca unutulmamalıdır ki; tüm dünyada teknoloji hızla gelişmektedir ve bu gelişen teknoloji dünyasında küresel dijitalleşme neredeyse günden güne zorunluluğa dönüşmektedir. Dolayısı ile Linus Teknoloji Şirketleri il E-fatura ve E-irsaliye entegrasyonlarının biran önce yapılması; iş ortaklarımızın dijital dünyaya çok daha erken ayak uydurmasını sağlamaktadır.

Artık Finansal Analiz Yapmak Daha Kolay Bir Hale Gelecek…

E-fatura ve E-irsaliye Entegrasyonları, işletmeniz için her dönem sürdürülebilir bir başarı yakalamanızı sağlamaktadır. Çünkü, E-fatura ve E-irsaliye Entegrasyonları dijital ortamda arşivlenmeleri ve kolay ulaşılabilir olmaları dolayısıyla, işletmelerin cari raporlarına çok daha rahat ulaşmalarını sağlamaktadır. Bu durum ise, işletmelere sık aralıklar ile finansal analiz yapabilme imkanı vermektedir.

Linus Teknoloji ile Çağın Gerisinde Kalmayın

Linus Teknoloji, iş ortaklarına sunduğu dijital avantajlar ile her zaman iş ortaklarının pazarda bir adım daha önde olmalarını sağlamaktadır. Çünkü; dijitalleşen dünya geleneksel yapıda kalan işletmeler için her gün daha da zorlaşmaktadır. İşte, iş ortaklarına bu çetrefilli pazarda ayakta kalabilmeleri için tüm bilgi ve birikimi ile her aşamada destek veren Linus Teknoloji, kariyer yolculuğu boyunca da ardında her zaman mutlu iş ortakları bırakmıştır.

Daha fazla bilgi almak ister misiniz?

Aklınıza takılan soru işaretlerini giderebilmek ve uzmanlarımız ile değerlendirmek için bizimle iletişime geçin.